Hakkımızda

Antika Alım Satım Hizmetimizde 1951den Bugüne..

Neden Biz?

Antika alım satım konusunda yılların vermiş oldu ciddi tecrübemizle ekip halinde Türkiye’nin her bölgesine ağlarımız uzanmaktadır, ürünleriniz yerinde değerinde nakit almaktayız. Whatsap’tan yolladınız resimlerinin çok kısa bir zamanda olumlu olumsuz dönüş sağlamaktayız. Elinizdeki Antika ya da eski eşyalarınızın değerini fiyatlarını bilmek içinde hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Araştırma konusu olan antika eşya alanlar hususunda sizin için bazı detaylara kısaca değinilecektir. Bu makalede, araştırma yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiği ve en doğru şekilde ürününüzü nasıl değerlendirebileceğiniz gibi konularda bilgi verilecektir. Herkes, elindeki ürünü – gayet doğal olarak – en doğru değerinde satmak isteyecektir. Hal böyle olunca da sizler, sahip olduğunuz kıymetli eşyaları kendinizce gerçek ederine (mümkün olan en yüksek değere) satmak isteyeceksiniz. Tabi burada değerinin üzerinde satmak isteyen birçok kişiye de dikkat çekmek gerekmektedir. Çünkü bir mal için piyasada bir değer söz konusudur. Bu değeri ise, ilgili iş her ne ise o konuda ehil kişiler ortaya koyabilir.

İnceleme konusunun değerli eşya ve geçmişe tanıklık eden tarihi bir nesne olduğundan dolayı, bu ederin hesaplayacak kişiler de antikacılardır. Bu eşyalara paha biçmek isteyen kişilerin, bize ulaşması yeterlidir. İletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşırsanız, elinizdeki nesneler her ne ise en doğru değeri sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken bir önemli nokta ise, eşyanın imitasyon vs. olmamasıdır. Maalesef ki günümüzde dürüst olmayan birçok kişi bu alanda da kendisini göstermiş ve bazı ürün çeşitlerinde orijinal olmayan ürünlerle karşı tarafı aldatmaya çalışmaktadır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için gerçek manada profesyoneller ile çalışmak çok önemli bir husustur.

Gerek satın alırken gerekse de satma noktasında işinin ehli kişilerle çalışmak her şekilde kendinizi garanti altına almanızı sağlayacaktır. Unutmayın ki bu tercihi yaparken gerçek değer veya gerçek eder çok önemlidir. Çünkü size fazla kazanç vaat eden kimseler kötü niyetli olabilir. Bu durumda elindekini satmayı hedefleyen kişiler ise çok kazanayım güdüsü ile hareket ederken, dolandırılırsa sonuçta hiçbir şey kazanamamaktadır. Şüphesiz antika saat alanlar arasında en çok ilgi gören kurumlardan biriyiz. Onlarca yıl öncesinde imal edilmiş ve tarihe tanıklık etmiş ürünleri antika saat alanlar arasında en doğru yerde değerlendirmek istediğinizden dolayı bu araştırmayı yapıyor olmalısınız. Bu noktada ön bilgi alabilmeniz için söz konusu ürünün fotoğraflarına ihtiyaç bulunmaktadır. Tabii ki burada kelimelerimizi özenle seçmeye gayret gösteriyoruz çünkü, fotoğraftan ancak yaklaşık bir değer biçilebilir.

Takdir edersiniz ki mevzubahis ürünü somut olarak görmeden ne ticaret yapmak mümkündür ne de tam manasıyla paha biçmek. Bu durumda yine de size kabaca bir fiyat vermek lazım gelirse konuyla ilgili uzmanlarımız size destek olacaklardır. Detaylarla ilgili bilgi alabilmek için iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Bu görüşme sonrasında antika saat alanlar arasında size en doğru ücretlendirmeyi sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Antika Alanlar - Antika Gümüş Plak Alan Yerler

Antika alanlar vb. ürünlerinizi nakit satın alıyoruz. Antika Alan Yerler değerinde nakit alınır. Antika Eşya Alım Satım. Antika Alan Firmalar. Antikacı.

(0532 638 7304)
Antika Alanlar - Antika Gümüş Plak Alan Yerler © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.